Select Language: PL | EN

Kim jesteśmy

Jesteśmy ludźmi dla których wykonywanie swojej pracy to przede wszystkim pasja. Wyznaczamy standardy wiedząc, że poważne inwestycje wymagają profesjonalnego i odpowiedzialnego podejścia w każdym aspekcie. W tworzeniu filmów techniką Time Lapse nie mamy sobie równych. Dla naszych klientów pozyskujemy i przetwarzamy tysiące zdjęć każdego dnia. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu technicznemu możemy podejmować się realizacji najbardziej nietypowych zleceń w każdym zakątku świata.

Nasze cele i wartości:

Rozwój - zdobycie uznania - poszerzanie oferty. Profesjonalizm - orientacja na Klienta - partnerstwo.

 

Ludzie odpowiedzialni:

 

Agnieszka Kawecka

Nadzoruje sprawy związane z księgowością i kadrami. Na co dzień spokojna, cicha duszyczka. Wyprowadzić ją z równowagi jest bardzo, bardzo trudno. Niestety kiedy się to powiedzie należy zejść jej z oczu.

 

 

Arkadiusz Graczyk

Informatyk, zwolennik i użytkownik wolnego oprogramowanie GNU. Jedynym słusznym i właściwym dla niego systemem operacyjnym jest Debian na którym pracuje od początku swojej przygody z informatyką. Czarna konsola to jego guru. Hobby - bezpieczeństwo sieci komputerowych, ukończony kierunek - inżynieria routing'u. W Qwor odpowiedzialny za projekty Time-Lapse.

 

Adelina Tulińska

Adela w Qwor "rozdaje karty", a dokładniej zdjęcia. To od niej zależy, które ujęcie zostaną wykorzystane w końcowej produkcji. Pracuje jako kolorysty filmowy, koordynuje prac związanych z techniką zdjęciową. Jest absolwentką Historii Sztuki na Uniwersytecie Łódzkim i Informatyki w rozrywce i reklamie‎ na Społecznej Akademii Nauk. Z biegiem lat rozwijała swoje zdolności uczęszczając na rozmaite kursy rysunku, malarstwa i kompozycji.

 

Back to top